Wypływamy na nowe wody – współpraca z Ogólnopolskim Związkiem Zawodowym Oficerów i Marynarzy!

M. Tax - blog main picture

Temat podatków dla polskiego marynarza jest ważny i nie zawsze łatwy.

Chcemy jednak, żeby nasza praca polegała nie tylko na usługach prawno – podatkowych. Zależy nam też na upowszechnianiu wiedzy i codziennym oswajaniu tych spraw, które kojarzą się z groźnym urzędem skarbowym, często przymusem albo utratą znacznej części dochodów.

Zależy nam też na budowaniu relacji z osobami i organizacjami, które od lat działają na rzecz wzmacniania ochrony praw ludzi pracujących na statkach.

Dlatego z satysfakcją ogłaszamy, że Marynarz TAX nawiązał partnerską współpracę z Ogólnopolskim Związkiem Zawodowym Oficerów i Marynarzy Polish Seafarers’ Union (OZZOiM)!

To wydarzenie oznacza nowy etap w naszej pracy.

OZZOiM skupia marynarzy w swoich szeregach przecież już od 1991 roku. Jest afiliantem (trudne słowo) Międzynarodowej Federacji Pracowników Transportu (ITF) i Europejskiej Federacji Transportu (ETF). Działa na wielu polach ze swoich trzech lokalizacji w Szczecinie, Świnoujściu i Gdyni.

Poznaliśmy się i wiemy, że łączą nas te same cele: usprawnienie i ułatwienie funkcjonowania marynarzy w ich niełatwej pracy.


Co możemy wspólnie dla Ciebie zrobić?

• Prawo pracy i bezpieczeństwo: dzięki członkostwu w związku zawodowym możesz liczyć na wsparcie w sprawach pracowniczych i przepisach bezpieczeństwa pracy na morzu;

• Wsparcie prawno – podatkowe: pomożemy Ci zrozumieć Twoje prawa i obowiązki podatkowe w Polsce oraz ustabilizować sytuację majątkową Twoją i Twojej rodziny w tych specyficznych międzynarodowych okolicznościach zawodowych.

A od dziś każdego z marynarzy zrzeszonych w OZZOiM Polish Seafarers’ Union zapraszamy do skorzystania z usług Marynarz TAX ze specjalnym rabatem!

Opracowała: adw. Katarzyna Lendzionowska

Facebook
Twitter
LinkedIn

O nas

Dzięki wiedzy prawniczej, doświadczeniu i znajomości specyfiki branży chcemy wskazywać naszym klientom optymalne rozwiązania ich problemów. Efektywna i satysfakcjonująca współpraca z klientem jest jednym z naszych priorytetów. Dążymy do niego poprzez dobre przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie, zaufanie i lojalność.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments